Ariana Grande nuk kursehet më, publikon videot e ëmbla krah të dashurit në ditën e tij të lindjes

| 17:05
SHPËRNDAJE
 

Ariana Grnde ka publikuar disa video të ëmbla ku shfaqet bashkë me të dashurin, Dalton Gomez, në ditën e tij të lindjes.

Këngëtarja 27-vjeçare postoi në Instagram një video krah së cilës shkroi: “Gëzuar ditëlindjen zemra ime, miku im më i mirë, pjesa ime e preferuar gjatë gjithë ditës. Të dua”.

bb14bb14-24e6-4e57-851b-f15f343c4b2b

Pjesë e videove ishte edhe një bisedë mes të dyve, në të cilën, me shaka po shprehnin mendimet se si fëmijët e tyre do të dukeshin në të ardhmen. Si duket, gjërat mes tyre mund të jenë duke u bërë serioze.

Ylli i “God is a Woman” ka qenë në një lidhje me Dalton në shkurt, pasi fansat zbuluan disa detaje në postimet e saj në Instagram.

a9f1d9e8-d74b-41ae-80cb-17e1b796200f

Në fund të klipit, Ariana kërcente me Dalton-in, i cili ishte i izoluar me të, në dhomën e saj të gjumit , teksa përkëdheleshin me njëri-tjetrin.

Disa javë më vonë, çifti pranoi se ishin në një lidhje gjatë ditëlindjes së Ariana-s në qershor, ku fotot krah tij nuk munguan.

0412db48-f1da-4236-915f-17a24eb85b6e

Nuk ka shumë informacione për mënyrën se si mund të jenë bërë bashkë, por është raportuar se kanë miq të përbashkët.

Një burim tha për “E! News”: “Ata kanë të njëjtin grup miqsh, pasi ai ka qenë kërcimtar. Prandaj është e mundur të jenë takuar përmes shoqërisë”.

c3ceba2b-787a-41da-8aeb-51cc3fc46a7b 5a553fc5-964b-4eaf-b074-19f12393b96e

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.