Paparazi/ Arben Ahmetaj i ngre zërin Gent Gazhelit në rrugë, habiten …

| 13:59
SHPËRNDAJE
 

Arben Ahmetaj dhe Gent Gazheli kanë tërhequr vëmendjen e kalimtarëve në rrugët e Tiranës, pasi ndërkohë që po ecnin normalisht është dëgjuar një ngritje zëri nga ana e Ahmetajt.

Politikani që deklaroi se emërimin e tij si ministër Shteti për Rindërtimin e mori përmes një telefonate është parë duke debatuar me Gent Gazhelin, ish-ambasadorin e Shqipërisë në Turqi.

Pak kohë më parë, Gazheli u komentua për një dorëheqje nga posti dhe si shkak u përfol pamundësia e shpëtimit të Alvin Berishës nga kampet e ISIS-it në Siri.

Nuk dihet pse me ardhjen në Tiranë biseda me Ahmetajn ka përfunduar me tone të larta dhe për më tepër në rrugë!

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.