Arbana Osmani dhe Dielli kthehen në shtëpi, ja festa e mirëseardhjes që u kanë organizuar

Oct 22, 2020 | 10:43
SHPËRNDAJE

Para tri ditësh erdhi në jetë Dielli, djali i dytë i moderatores së njohur, Arbana Osmani.

arbana osmani (5)

Lajmin e bukur e dha partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj, i cili postoi në Instagram një foto me të voglin në krah, ku zbuloi edhe emrin e tij.

arbana osmani (1)

Ditën e djeshme, Arbana dhe Diell kanë dalë nga spitali dhe janë kthyer në shtëpi, ku i ka pritur një festë e bukur dhe e veçantë.

arbana osmani (6)

Xhemi Shehu ka publikuar në Instagram një foto, ku shfaqet krah Arbanës, teksa mbajnë në duar dy arushë të mëdhenj.

arbana osmani (3)

Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos, ku duket edhe ambienti i zbukuruar me tullumbacë.

arbana osmani

© Panorama.al

Te lidhura