Arbana në pritje të ëmbël, Eduarti flet për planet e së ardhmes për bebin: Kur të rritet dua…

| 20:22
SHPËRNDAJE
 

Arbana Osmai është në një pritje të ëmbël dhe këtë e konfirmoi vetë disa ditë më parë, në ditën e lindjes së saj dhe të partnerit, Eduart Grishaj.

eduart grishaj arbana osmani1

Por ndonëse është pak herët, sepse Arbanës ende nuk ia kemi parë barkun e rrumbullakosur, Eduarti ka nisur të mendojë për të ardhmen e fëmijës së tij.

I ftuar ditën e sotme në “E diell”, regjisori është pyetur se ç’profesion do të dëshironte të kishte fëmija i tij në të dyja rastet, nëse do të ishte vajzë ose djalë.

“Nqs është gocë ta bëjmë regjisore, nqs është çun, meqë jemi këtu tek “Procesi”, ta bëjmë futbollist edhe atë. Por futbollist pa thinja, si këta të kampionatit shqiptar!”- tha Eduarti duke qeshur.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.