Apeli i fortë i mjekes reanimatore: Unë e di mirë sa vuan një pacient në luftën mes jetës e vdekjes, zgjidh ti tani!

| 10:25
SHPËRNDAJE

Apel i forte nga mjekja reanimatore Albana Myftiu, qe i bashkohet thirrjes per gjithe shqiptaret qe te qendrojne ne shtepi, te shmangin levizjet e panevojshme. reanMe nje shenim ne faqen e saj ne Facebook, mjekja poston foto te te moshuarve qe luajne domino, dhe ka nje thirrje per te gjithe: pens

Postimi i mjekes

CORONAVIRUS
PERSE DUHET TE QENDRONI NE SHTEPI!

JO per vdekshmerine qe paraqet (2-3%)
POR PER LEHTESINE E MADHE NE PERHAPJE!

ZGJIDH TI TANI:
Te dalesh jashte sot e te infektohesh apo te infektosh te tjeret dhe te vuash si ne foton e pare, apo te qendrosh ne shtepi e te dalesh pas disa javesh e te luash perseri domino me shoket!

Une jam reanimatore dhe e di mire sa vuan nje pacient ne reanimacion, ne luften midis jetes e vdekjes!
#uneqendrojneshtepi

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.