Anulohen disa fluturime nga Rinasi dhe drejt tij, Aviacioni Civil jep detajet

| 9:45
SHPËRNDAJE

78583068_3274095455966197_4265363559602454528_o

Një grevë në aeroportet italiane ka çuar në anulimin e disa fluturimeve nga Rinasi dhe Italia. Në një postim në Facebook, Autoritetit Aviacionit Civil njofton pasagjerët që të konfirmojnë statusin e fluturimit të tyre.

NJOFTIMI NE FB

Autoriteti i Aviacionit Civil, njofton pasagjerët që fluturojnë drejt Italisë dhe anasjelltas, të konfirmojnë statusin e fluturimit të tyre, për shkak të një greve kombëtare nga disa operatorë të transportit në shtetin fqinj.

Si pasojë e grevës së ditës së nesërme, datë 25 Nëntor, fluturimet nga/për TIA, që afektohen janë si më poshtë:

“Alitalia”

AZ583 TIA-FCO dhe AZ584 FCO-TIA

“Air Albania”

ZB2001 TIA-FCO dhe ZB2002 FCO-TIA

ZB2003 TIA-MXP dhe ZB2004 MDP-TIA

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.