Antikanabisi, asgjësohen parcelat me hashash në Vlorë

| 9:23
SHPËRNDAJE
 

Policia e Vlorës ka asgjësuar 886 rrënjë bimë kanabis sativa. Aksioni i policisë u përqendrua në fshatin Kocul, në vendin e quajtur Përroi i Kusarit, ku u konstatuan 6 parcela me 416 rrënjë bimë narkotike, me lartësi deri në 130 cm.


Ndërkohë në fshatin Ramicë, në vendin e quajtur Përroi i Mullies, janë konstatuar 5 parcela me 250 rrënjë bimë narkotike, me lartësi deri në 120 cm.

Në fshatin Vermik, në vendin e quajtur Tunelet e Vermikut është konstatuar 1 parcelë me 220 rrënjë bimë narkotike, me lartësi deri në 100 cm.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.