Angela Martini po i kalon pushimet me këngëtarin e famshëm italian (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini ndodhet me pushime në Mikonos, nga publikon foto e video të ndryshme së bashku me bashkëshortin e saj.

ang

Sot ajo ka publikuar disa video në “Instagram” ku shfaqet nën shoqërinë e një prej këngëtarëve më të njohur italianë, Eros Ranazzotti-n.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/angela-martini-po-i-kalon-pushimet-me-kengetarin-e-famshem-italian-video/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakOficeri i NATO-s që u vetëvra kishte marrë 2 ditë leje në punë, flasin të afërmit: Ja ku dyshojmë
Artikulli tjetërDebati për kufijtë, reagon KE: Thaçi dhe Vuçiç duhet të...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.