Ambasadori britanik takon drejtuesen e BKH-së: Lajm i keq për këdo që…

| 17:52
SHPËRNDAJE
 

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman ka zhvilluar një takim me drejtuesen e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj.

EicT6NBWAAEHM32

Nëpërmjet një postimi në Twitter, ambasadori britanik thotë se ngritja e BKI-së është përparim në reformën në drejtësi.

“Ngritja e BKH-së është përparim i prekshëm për reformën në drejtësi, pavarësinë e gjyqësorit, luftën kundër korrupsionit, si dhe lajm i keq për këdo që nuk respekton ligjin”- shkruan ambasadori në Twitter.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.