Almeda Abazi mposht Covid-19, tregon edhe barkun e rrumbullakosur në ditët e fundit të shtatzënisë

Apr 7, 2021 | 10:43
SHPËRNDAJE

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman, e kanë fitur betejën me Covid-19.

almeda abazi (2)

Këtë lajm të bukur e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj modelja shqiptare, duke postuar një video në Instastory.

almeda abazi (3)

Mendoj se ja dolëm”, shkroi Abazi, krahas videos, ku shfaqet pa make up dhe e veshur me të zeza.

almeda abazi (5)

Ndërkohë, në një postim tjetër, këngëtarja ka treguar edhe barkun e rrumbullaksour që i është rritur kaq shumë.

almeda abazi (4)

Almeda do të sjellë në jetë një vajzë, të cilën do ta pagëzojnë me emrin Alina, ndërkohë që Efehan do të bëhet vëllai i madh.

almeda abazi (2)

Almeda dhe Tolgahan u infektuan me koronavirus pak javë më parë dhe aktori u dërgua edhe në spital për një trajtim më të mirë, për shkak të vështirësive që kishte.

almeda abazi (5)

Më pas të gjithë u kthyen në shtëpi për ta vazhduar aty mjekimin dhe tashmë çdo gjë ka kaluar.

almeda abazi (3)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.