Alibeaj i tregon burgun 313, ja çfarë bën ministrja e Drejtësisë

SHPËRNDAJE

Ministria e Drejtësisë, Etilda Gjonaj është thirrur sot për herë të parë në një interpelancë që nga shtatori i vitit të kaluar kur mori drejtimin e ministrisë.

Ajo u akuzua se ka shkelur ligjin kur firmosi ekstradimin e Nezar Seitajt, i akuzuar si financieri i Habilajve.

rama etilda gjonaj

Gjatë interpelancës, deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj i ka treguar burgun ministres dhe i ka bërë thirrje të marrë një avokat.

Në përfundim të interpelancës ajo është fotografuar nga LSA teksa bisedon me kryeministrin Rama.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.