Alex Rodriguez ka dy fjalë për Jennifer Lopez pas martesës me Ben Affleck

Oct 2, 2022 | 23:36
SHPËRNDAJE

PANORAMA PLUS/ Alex Rodriguez ka ende dashuri për Jennifer Lopez. Ish-atleti tregoi mbështetjen e tij për këngëtaren – dhe ish-të fejuarën e tij – pas martesës së saj me Ben Affleck.

 jenniferlopez

“Me Jennifer, shiko, ishte një përvojë e mirë,” tha ish-lojtari i MLB në episodin e së premtes në “Kush po flet me Chris Wallace?” kur u pyet për martesën e saj me aktorin pas ndarjes së tyre në vitin 2021.

“I uroj asaj dhe fëmijëve, të cilët janë të zgjuar, të bukur dhe të mrekullueshëm – u uroj atyre më të mirat,” vazhdoi Rodriguez.

Rodriguez filloi të takohej me këngëtaren e “Let’s Get Loud” në vitin 2017, duke u ulur në një gjunj dy vjet më vonë.

Ndërsa dyshja planifikoi dasmën e tyre dhe ndërthurën familjet e tyre, ata përfundimisht u ndanë në mars 2021.

Këngëtarja u martua me Ben Affleck në Las Vegas dhe më pas në Gjeorgji.

© Panorama.al

Te lidhura