“Aleksi çun beqar”- Pas lajmit të divorcit, Rudina Dembacaj poston foto me ish-partnerin

| 19:35
SHPËRNDAJE

Aktorja Rudina Dembacaj është prej kohësh në qendër të vëmendjes së lajmeve rozë, e shkak për këtë u bënë zërat për ndarjen e saj nga bashkëshorti.

Fillimisht Dembacaj vendosi të mos komentonte, por pak ditë më parë ajo e pranoi publikisht se ishte në proces divorci që prej muajit qershor.

rudinaPor duket se ata ruajnë ende një raport miqësorë mes njëri-tjetrit. Në Isntagram, aktorja ka postuar një foto me ish-bashkëshortin, ndërsa shkruan: “Aleksi çun beqar”.

Rudina-Dembacajjac Rudina-Dembacaj1 RUDINA rudinaaa rudina

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.