Albi Nako poston foto në “Instagram”, mos humbisni komentin e Ermal Mamaqit

SHPËRNDAJE

Koreografi dhe balerini i njohur Albi Nako ishte për një kohë një ndër personazhet më të komentuar në showbiz-in shqiptar dhe shkak për këtë vëmendje u bë ish-partnerja e tij dhe pjesëmarrja në jurinë e spektaklit “Dance with me”.

Albi nuk është se shquhet për angazhimin e tij në rrjetet sociale, thjesht poston ndonjëherë ndonjë foto për qefin e tij. Por ai ka postuar një foto në “Instagram” teksa ndodhet në makinë, e ajo që do iu shkri së qeshuri është komenti i Ermal Mamaqit.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/albi-nako-poston-foto-ne-instagram-mos-humbisni-komentin-e-ermal-mamaqit/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRikthehet Champions/ Juve-Totenhem, ja çfarë thotë Alegri për “përbindëshin” Kejn
Artikulli tjetërVideo/ Fitorja në Sanremo, flet gjyshja dhe mësuesja e Ermal Metës

S'KA KOMENTE

Comments are closed.