Alarmohet Athina, të shtënat me armë në qendër të kryeqytetit helen

SHPËRNDAJE

Të shtëna armësh kanë ndodhur në zonën “Eksarxia” në qendër të qytetit të Athinës mbrëmjen e sotme.

720_543526_29ba9fb5b3-b57deb9ae380462c

Dëshmitarët nga vendngjarja kanë thënë se dëgjuan breshëri kallashnikovi. Mediat greke raportojnë se nga të shtënat në qendër të kryeqytetit nuk ka të lënduar. Forca të shumta të policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nisur kërkimet për autorët që qëlluan me breshëri.

Kujtojmë se pak ditë më parë u qëllua me armë para zyrave të partisë PASOK dhe shënjestër dyshohet se ishin punonjësit e policisë

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPesë gjerat e para që vënë re meshkujt kur ju shohin të zhveshura
Artikulli tjetërHoroskopi i datës 11 Nëntor 2017

S'KA KOMENTE

Comments are closed.