Akuzat se rekrutonte prostituta për në Maqedoni/ Kush është kryetari i shoqatës, foto me Eli Farën e Ceken e Beratit

SHPËRNDAJE

Emisioni “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e sotme rastin e shoqatës artistike “Ferdinand Deda”, se rekruton vajza për prostitucion.

Kryetari i shoqates

Sipas emisionit investigativ, shoqata kishte si objekt numrat e prestigjit dhe shfaqet artistike.

Në faqen e shoqatës artistike “Ferdinand Deda”, paraqiten aktivitete të tilla që duket se mbulonin prostitucionin që fshihej pas.

shpetimi ok

Shpëtimi Çekrezi, kryetari i kësaj shoqate, shfaqet në rrjetet sociale nën petkun e një artisi që ka njohje dhe shoqëri me persona VIP të skenës shqiptare. Nga një kërkim në faqen në Facebook të shoqatës artistike Ferdinand Deda, kryetari i saj shihet teksa pozon krah artistëve të njohur si këngëtarja Eli Fara apo Sejfulla Myftari, i njohur edhe si Cekja i Beratit.

14390969_135710796887218_155441378874969132_n

Madje, Shpëtimi Çekrezi ka marrë pjesë si konkurrent edhe në një emision televiziv, ku ka performuar me numra prestigji.

PANORAMA

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakParashikimi i motit, datë 6 shtator 2018
Artikulli tjetërSherri për lojën u kthye në tragjedi, i mituri vdiq pas disa goditjeve me thikë. Ç'ndodhi mes dy shokëve

S'KA KOMENTE

Comments are closed.