Akuzat ndaj Enea Jorgjit, Kukësi pendohet për deklaratën

SHPËRNDAJE

Pas përfundimit të ndeshjes, Kukësi-Laçi, që përfundoi në barazim 1-1, drejtuesit e klubit verilindor, nëpërmjet një deklarate në faqen zyrtare, akuzuan gjyqtarin e ndeshjes, Enea Jorgji për favorizim të hapur ndaj kundërshtarit.

Jorgji

Mesa duket te Kukësi janë penduar për këtë deklaratë dhe ky postim është fshirë nga faqja zyrtare. Nuk dihen arsyet pe klubi verilindor e ka fshirë këtë postim ku akuzohej gjyqtari Jorgji.

POSTIMI I FSHIRË: 

Kukesi-Jorgji

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Ndodhen nën një kërcënim kibernetik”, zbulohet raporti i FBI: Kujdes kur përdorni bankomatin
Artikulli tjetërDëgjojeni Kim Mehmetin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.