Aktorja italiane flet për seksin pas lindjes: “Gjithçka ndryshon!”

| 15:01
SHPËRNDAJE

Aktorja e njohur italiane Laura Chiatti ka folur së fundmi rreth jetës së saj seksuale.

E ftuan në emisionin “Detto Fatto” ka qenë aktorja e njohur italiane Laura Chiatti. Ajo ka folur për jetën e saj seksuale pas ardhjes në jetë të dy fëmijëve.

Pasi aktorja u ngacmua për këtë pjesë nga prezantuesja e emisionit, ajo tha:

“Harrojeni! Kur ke fëmijë gjithçka ndryshon. Le të themi që nga dy herë në ditë, bëhet dy herë në javë. Kjo është e gjitha!”.

Laura dhe kolegu i saj Marco Bocci u martuan tre vite më parë.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.