Aktorja e njohur lëndohet në sheshxhirim

| 17:00
SHPËRNDAJE

Mediat amerikane sot kanë raportuar se Halle Berry është lënduar ndërsa filmonte një skenë luftimi për filmin e saj të ardhshëm “Bruised“, duke shkaktuar një ndryshim në vazhdën e xhirimeve të filmit.

Image result for halle berry injured filming MMA

Producenti ekzekutiv Brian Pitt i tha NJA Advance Media se Berry – “u plagos lehtë në luftë”. “Ajo është e lodhur. Ajo kishte nevojë për pushim, “tha ai.

Ai nuk pranoi të jepte detaje shtesë mbi gjendjen e 53-vjeçares, Berry por i quajti dëmtimet “asgjë serioze”. Filmi ishte planifikuar të filmohej në Gym Elite Heat Boxing Gym të hënën. Ato skena janë duke u planifikuar.

Image result for halle berry injured filming MMA

Burimi: Pagesix.com

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.