Aktori shan në gjuhën shqipe në serialin turk, video që po bën xhiron në rrjet

SHPËRNDAJE

Nik Xhelilaj është aktori shqiptar i cili është pjesë e serialit “Nefes Nefesse” që po transmetohet aktualisht në Turqi. Ai luan në rolin e një kosovari terrorist, i cili dashurohet me personazhin kryesor të filmit.

nik

Në profilin e tij në rrjetin social “Instagram”, Nik ka zbuluar se ka folur edhe në gjuhën shqipe.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/aktori-shan-ne-gjuhen-shqipe-ne-serialin-turk-video-qe-po-ben-xhiron-ne-rrjet/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO-FOTO/ Aksident tragjik, vdes i riu shqiptar dhe e dashura polake (Emri). Detajet
Artikulli tjetërLIVE/ Pas pak shorti i Kategorisë së Dytë, ja ndarja e vazove

S'KA KOMENTE

Comments are closed.