Aktori i humorit Visjan Ukcenaj i hyn seriozisht muzikës, fton në duet këngëtaren shqiptare

| 21:57
SHPËRNDAJE
 

Disa javë më parë, aktori i humorit, Visjan Ukcenaj, publikoi këngën e tij të radhës me titull “Tjetër botë”, që u prit mjaft mirë.

Duket se Visjani i është futur seriozisht muzikës tani që sezoni televiziv është pushim, dhe show “Klanifornia: është mbyllur.

Ai ka lajmëruar diçka të re me anë të postimeve në “Instagram” dhe do të jetë një duet që nuk pritej. Aktori do të vijë në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Blerina Braka.

Ata kanë ndarë disa foto edhe nga xhirimet e klipit të ri, që do të hyjë në konkurrencë me disa klipe të tjera që po publikohen tashmë.

Me siguri, kjo këngë do të jetë ritmike, duke iu përshtatur edhe stinës së verës.

/Panoramaplus.al

      

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.