Aktori i famshëm prezanton veten si asnjëherë më parë: Përshëndetje, unë jam George, bashkëshorti i Amal Cloony!

SHPËRNDAJE

 

Të premten, aktori i famshëm i hollivudit George Cloony ishte i ftuar në eventin “Power of Woman”, aty ku bëri një prezantim krejt ndryshe për veten e tij.

george clo

Teksa do të prezantonet aktivisten Emma Gonzales, aktori me t’u ngjitur në podium, u prezantua me fjalët: “Përshëndetje, unë jam George, bashkëshorti i Amal Cloony”.

Pas duartrokitjeve dhe të qeshurave nga salla, 57-vjeçari vazhdoi: “Epo, e di se ç’kërkon kjo sallë”, duke nënkuptuar që e dinte që një prezantim i tillë, aq më tepër në një event ku flitet për fuqinë e grave, do kishte të tilla reagime.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/aktori-i-famshem-prezanton-veten-si-asnjehere-me-pare-pershendetje-une-jam-george-bashkeshorti-i-amal-cloony/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.