Aksion në Shkodër, sekuestrohen 5 makina të blinduara të dy familjeve

SHPËRNDAJE

Policia dhe Njësia Speciale RENEA kanë sekuestruar 5 makina të blindura në Shkodër të cilët u përkasin familjeve Lici dhe Bajraj.

Efektivët e RENEA-s vijojnë kontrollet në lagjet Dobraç dhe Kiras të Shkodrës pas vrasjeve që kanë ndodhur kohët e fundit në këtë qytet, sipas Balkanweb.

policia-renea-696x462

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.