Aksidenti tragjik/ Humb jetën 42 vjeçari shqiptar pasi makina fluturoi jashtë rruge

| 22:36
SHPËRNDAJE

Një 42-vjeçar vdiq tragjikisht mbrëmë pas një aksidenti me makinë në Halkidiki të Greqisë.

22_2_21troxaioxalkidiki

Ngjarja ndodhi pak jashtë Ierissos. Nën rrethana të paqarta, automjeti i drejtuar nga 42-vjeçari shqiptar, doli nga rruga dhe goditi një pemë.

Përplasja ishte e fortë dhe me pasoja fatale për shqiptarin, emrin e të cilit nuk e bëjnë të ditur mediat greke.

Hetimi paraprak për shkaqet e sakta të aksidentit kryhet nga Departamenti i Policisë

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.