Aksident në Lushnjë, makina që transportonte para përplaset me një veturë

SHPËRNDAJE

Një aksident i me pasojë dëmdimin e dy makinave ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Lushnje në vendin e quajtur rreth rrotullimi i Plugut.

Si pasojë e këtij aksidenti është bllokuar për rreth 15 minuta qarkullimin e mjeteve nga jugu drejt Rrogozhinës.

aksident

Mësohet se një furgon me targa gjermane është përplasur me një mjet të transportit te vlerave monetare.

Paraprakisht mësohet se automjeti i shoqërisë se vlerave monetare ka qenë me shpejtësi dhe nuk ka respektuar rregullat e qarkullimit rrugor në rrethrrotullim.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakValutat “fundosin” lekun, euro në nivelin më të lartë që kur BSH ndërhyri në treg
Artikulli tjetërArresohet vajza që ekzekutoi prindërit dhe motrën, pranon krimin. Policia dyshon për bashkëpunim

S'KA KOMENTE

Comments are closed.