Aksident me vdekje në Tiranë/ Kamioni përplas këmbësorin, ja detajet nga vendngjarja

Sep 22, 2021 | 13:02
SHPËRNDAJE

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në zonën e “Misto Mames” në Kombinat.

ak

Një kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një person që po lëvize me biçikletë, i cili ndërroi jetë në vendngjarje.

NJOFTIMI

Rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/