AKSIDENT ME VDEKJE/ Motomjeti del nga rruga, humb jetën 62-vjeçari

Jan 15, 2022 | 15:51
SHPËRNDAJE

aksident. taniNjë 62-vjeçar ka humbu jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në zonën e Divjakës.

Sipas policisë, rreth orës 14:50, në fshatin Mërtish, shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:50, në fshatin Mërtish, shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© Panorama.al

Te lidhura