Aksident i rëndë/ Automjeti përplaset me kamionin, humb jetën një person

| 20:55
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë- Elbasan, ku për pasojë ka humbur jetën një person.

Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit në autostradën Tiranë-Elbasan, ku një automjet, me targa të huaja, është përplasur me një kamion.

policia-naten-3

Identiteti i viktimës nuk bëhet i ditur, ndërsa policia po heton për zbardhjen e aksidentit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.