Ajola Xoxa në krah të Veliajt në koncertin e “Elita 5”, ja si duket në muajt e fundit të shtatzënisë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Grupi legjendar i rokut “Elita” 5 ka ndezur mbrëmjen e djeshme skenën e Amfiteatrit të Liqenit, për të festuar 30-vjetorin e krijimit të grupit, me disa prej këngëve të tyre më të mira.

elita7

I pranishëm në këtë koncert ishte edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj së bashku me bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa.

erion ajola

Kjo e fundit shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e të zi, ku i duket qartë barku i rrumbullakosur.

ajola

Erioni dhe Ajola kanë njoftuar disa muaj më parë së presin të bëhen prindër për herë të parë. Ajola do të sjellë në jetë një djalë.

elita11

Ndërkohë grupi “Elita 5” mori edhe “Çelësin e Qytetit”, ku sipas vokalistit Arif Zyberi ky është çmimi më i lartë që grupi ka marrë deri më sot, që i bën të ndjehen qytetarë të Tiranës.

elita8 elita9 elita6 elita5 elita4 elita elita1 elita2 elita3

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.