“Ajo duket e turpshme, por është shejtan”- Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi dhe befason me deklaratën

| 21:39
SHPËRNDAJE
 

Ada Deda është një nga vajzat më seksi dhe më bukura të shoëbizz-it shqiptar.

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda herë pas herë poston foto provokuese duke ndezur rrjetin.

Së fundi, ajo postoi disa imazhe seksi teksa qëndronte e ulur në një kolltuk, e veshur me pantallona të shkurtra dhe këmishë të zezë.

Ndërsa vëmendjen e mori përshkrimin në imazhet e saj.

“Ajo duket e turpshme, por është shejtan 😜”– shkroi me shaka Ada Deda duke iu referuar vetes së saj.

/Panoramaplus.al

     

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.