“Ajo dëshiron të krijojë familje por kuptova që më pëlqejnë meshkujt”- 30 vjeçari në dilemë: Bëj biseda hot me një burrë, a po e tradhtoj bashkëshorten?

| 13:02
SHPËRNDAJE

“Bëj biseda të nxehta e një gay dhe bashkëshortja ime nuk ia ka idenë.”

Ky është rrëfimi i një burrë për psikologun. Në artikullin e botuar nga The Sun ai shprehet se ka më pak se një vit i martuar me gruan e tij dhe e do atë.

Rrëfimi i plotë:

Ajo u largua për një javë nga shtëpia dhe shkoi tek nëna e saj. Gjatë kësaj periudhe unë hyra në një faqe online takimesh dhe fillova të bisedoj me burra.

Një prej tyre më të vërtetë më pëlqeu. Ai është  25 dhe unë jam 30 vjeç.

Ai gjatë gjithë kohës më shkruan duke më thënë se çfarë do të dëshironte të bënte me mua.

Thellë, edhe unë kam rënë në dashuri me të. Gruaja ime është 28 vjeçe dhe nuk ia ka idenë për gjithë këtë.

Ajo dëshiron të krijojë familje me mua së shpejt por mua tani më pëlqejnë meshkujt.

Më duket sikur po e tradhtoj atë.

/Panoramaplus.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.