“Air Albania”, Rama me shefin e TurkishAirlines. Ja lajmi i mirë që jep

SHPËRNDAJE

Pas takimit me presidentin turk Erdogan, Kryeministri Edi Rama vijon axhenden e tij ne Turqi. Pas nje vizite te bere ne zyrën e Shefit Ekzekutiv të TurkishAirlines, Rama jep lajmin e mire per vendin tone.

rama-turkish

“Në zyrën e Shefit Ekzekutiv të TurkishAirlines, për të diskutuar mbi fazën e fundit të projektit të linjës sonë ajrore Air ALBANIA,e cila po programohet me asistencën teknike të kolosit ajror turk dhe do të asistohet në të gjitha nivelet operacionale prej tij. Se shpejti”- shkruan Rama ne faqen e tij ne Twitter.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.