“Ai të meriton nëse…”/ Kiara diskuton me banorët për Luizin: Nëse ai fyen një vajzë këtu, mund ta bëjë edhe me mua më vonë

Jan 15, 2023 | 20:01
SHPËRNDAJE

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë kthyer në kryefjalë të mediave rozë. Moderatorja nuk ka pranuar që të rregullojë marrëdhënien me këngëtarin, që prej gënjeshtrës për “sëmundjen” e tij.

kiaratito1

Madje zhvillimet e fundit duket se e kanë shqetësuar më tej Kiarën. Bëhet fjalë për debatet e Luizit me banoret e tjera.

Gjatë një diskutimi në oborr me banorët, Kiara u shpreh se nëse Luizi i fyen vajzat e tjera, të njëjtën gjë mund të bëjë edhe me të në të ardhmen.

Ndërkohë banorët e tjerë thonë se nëse Luizi arrin të ndryshojë për Kiarën, atëherë ai vërtet e meriton atë.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura