Agnesa Vuthaj “ndez” rrjetin me poza topless

| 10:36
SHPËRNDAJE

Agnesa Vuthaj është një nga modelet më të suksesshme që gjithmonë tërheq vëmendjen me pozat e saj joshëse në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-Missi ka ndarë me ndjekësit në Instagram imazhe ku ka pozuar topless.

Në njërën foto mbulon gjoksin me duar, ndërsa në tjetrën ka kthyer shpinën për kamerën për të ruajtur modestinë.

“Përqafoni veten tuaj,”– shkroi ajo krahas imazhit seksi.

Angesa Vuthaj dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse teksa pozoi para kamerave.

/Panoramaplus.al

   

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.