Afro 500 tifozë shqiptarë në Skoci, ja çmimet e biletave

SHPËRNDAJE

Shqipëria do të përballet në “Hampdem Park” të Gllasgout me Skocinë në takimin e vlefshëm për Grupin 1 të Ligës C. Pas triumfit në “Elbasan Arena” ndaj Izraelit djemtë kuqezinj do të kërkojnë një tjetër rezultat pozitiv në Ligën e Kombeve.

1536508506_besa

Në stadium priten rreth 20 mijë tifozë skocezë dhe afro 500 shqiptarë. Biletat për tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm për të përkrahur Kombëtaren në “Hampden Park” do të kushtojnë nga 10 deri në 30 paund. Çmime tepër të arsyeshme për të gjithë futbolldashësit që jetojnë pranë Skocisë.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.