Afërdita mbërrin në Tiranë, Ermal Mamaqi e pret me serenata nusen e re (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl, shfaqen të pandarë në rrjetet sociale.

aferdi

Pas dasmës madhështore në Miami, çifti ka udhëtuar kudo rreth botës për të shijuar momentet e ëmbla të martesës. Por kjo javë mesa duket do të jetë një sfidë për ta, pasi do jenë larg njëri-tjetrit.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/aferdita-mberrin-ne-tirane-ermal-mamaqi-e-pret-me-serenata-nusen-e-re-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.