Adele si Beyonce/ Këngëtarja rikthehet në rrjete sociale, transformimi i pabesueshëm pas rënies nga pesha (FOTO)

| 19:49
SHPËRNDAJE
 

Këngëtarja e famshme, Adele, ka pësuar një transformim të pabesueshëm që kur vendosi të hiqte kilogramët e tepërt.

Ajo është rikthye edhe në rrjetet sociale, ku nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj momente nga e përditshmja  e saj.

Capture

Së fundmi Adele ka postuar një foto ku duket se është frymëzuar nga ylli Beyonce.

Ajo ka veshur një bluzë të ngjashme me këngëtaren në videon e këngës “Already”, ndërsa edhe flokët i ka stiluar si e Queen B.

092208975-01501785-c4d5-4f87-a129-2db8402c0e36 092208544-7880f0e1-0cf5-4f46-8d26-47d43d83f836 092208261-e97863e4-ef16-402b-a053-9f0d6c662a4b 091930986-3b3bb3f8-e453-48a2-bf50-e1d553478ac6 091931253-5e2566b3-2c81-42f4-9bff-5883af86f610 092205507-d9b1fd3b-ca42-4405-94cd-74b9b2cee290 092207196-ae9b9cd4-e969-402f-8201-561d375cabbb

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.