“A të…do të rrah idiot!”- Donald Veshaj pështyn Beatrix Ramosajn: Plesht acarues… nuk ke për të fjetur gjumë

Jan 14, 2022 | 15:12
SHPËRNDAJE

Banorët e Big Brother që tashmë po zhvillojnë një lojë të re ku duhet të qëndrojnë të mbyllur në një kuti, kanë pasur edhe zënka me njëri-tjetrin. Nga kjo lojë ka nisur një debat në formë shakaje edhe mes çiftit Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, të cilët përfunduan duke pështyrë njëri-tjetrin.

donaldi-trixa-kutio

Ndërsa po qëndronin me kutitë afër njëri-tjetrit, aktori e shtyu Beatrix Ramosajn dhe kjo e fundit duke “lujatur” mundohej të mos e lejonte dhe i thoshte se është acarues. Pas kësaj, Donald Veshaj filloi ta pështynte.

Beniada i tha se të njëjtën gjë i bëri dhe asaj dhe shkoi ta ndihmonte këngëtaren që të ‘shpëtonte’ nga Donaldi.

 Biseda mes tyre:

Donald: Më ke zënë rrugën si plesht i vogël.

Beatrix: Unë plesht?

Donald:  Mos më godit moj, ti rri si plesht i vogël, ik andej moj, plesht acarues.

Beatrix: Të duket vetja i fortë?

Donaldi: Bëj içik mbrapa (dhe e pështyn nga vrima e kartonit).

Beatrix: A të… Do të rraf idiot, nuk ke për të fjetur gjumë gjithë natën aaaaa, o acarues i keq, hape dorën.

Beniada: Çfarë të bëri o Triksa?

Beatrix: Më lau në fytyrë, mbaje mend Donald auuu.

Beniada: Pështyje Triks, pështyje, lage te dora, prit të vij edhe unë Triks të ndihmoj.

Beatrix: Do ta gjej vrimën idiot. Mbaje mend Donald!

donald-trixa-kutia

donald=triksa1donald-beatrix-1donald0-beatrix1

beatrix ramosaj donald veshaj1

 

 

© Panorama.al

Te lidhura