A ka diçka mes tyre? Angelina Jolie dhe The Weeknd fotografohen sërish bashkë në…

Sep 27, 2021 | 23:35
SHPËRNDAJE

Angelina Jolie dhe The Weeknd janë fotografuar duke shijuar një drekë së bashku, pavarësisht betejës së aktores me ish-bashkëshortin e saj, Brad Pitt, për kujdestarinë e fëmijëve.

angelina jolie (2)

Sipas “The Sun”, 46-vjeçarja vendosi që të takohet me këngëtarin në Santa Monica. Ata u fotografuan në restorantin italian “Giorgio Baldi”. Raportohet se Angelina dhe The Weeknd qëndruan rreth dy orë e gjysmë duke biseduar me njëri-tjetrin në një seksion pivat brenda restorantit luksoz.

angelina jolie (3)

Gjithashtu, aktorja shkoi vetëm në restorant, por më pas doli bashkë me The Weeknd.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja shihet në shoqërinë e njëri-tjetrit. Në muajin korrik, ata u panë bashkë në një koncert në Los Anxhelos.

Angelina dhe Brad u divorcuan në vitin 2014, por po luftojnë ende për kujdestarinë e gjashtë fëmijëve të tyre: Maddox, 20 vjeç, Pax, 17 vjeç, Zahara, 16 vjeç, Shiloh, 15 vjeç dhe binjakët Vivienne dhe Knox, 13 vjeç.

angelina jolie (1) angelina jolie, brad pitt (3) angelina jolie, brad pitt (1)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/