A ka arritur të kthehet në formë? Katy Perry fotografohet gjatë pushimeve me partnerin e saj dhe ja si duket këngëtarja pas lindjes

| 9:56
SHPËRNDAJE

Katy Perry u bë nënë për herë të parë në fund të verës së kaluar, teksa solli në jetë një vajzë me partnerin, Orlando Bloom.

katy perry orlando bloom (14)

Së fundmi, çifti kanë udhëtuar drejt Hawaii-t, për të kaluar disa ditë pushimi nën rrezet e diellit, sipas “Daily Mail”.

katy perry orlando bloom (11)

Këngëtarja 36-vjeçare kishte veshur një body në ngjyrë të purpurt dhe mbante një palë vathë floriri, si aksesorët e vetëm të look-ut që kishte zgjedhur.

katy perry orlando bloom (10)

Ajo i kishte kapur flokët mbrapa dhe shfaqej pa pikë grimi. Nga fotot duket se dyshja nuk e kishte vajzën me vete.

katy perry orlando bloom (1)

Orlando ka qenë mbështetja më e madhe për Katy-n pas lindjes, i cili edhe e ka ndihmuar me përkujdesjen ndaj të voglës.

katy perry orlando bloom (4)

Gjithashtu, këngëtarja ka treguar se bashkëshorti i saj e ka filmuar procesin e lindjes dhe se këtë gjë ua rekomandon edhe të tjerëve.

katy perry orlando bloom (6) katy perry orlando bloom (8) katy perry orlando bloom (7) katy perry orlando bloom (2) katy perry orlando bloom (3)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.