A ishte Antonela Berisha shkaku i ndarjes? Mevlan Shaba tregon të vërtetën e marrëdhënies me Ledjana Prengën!

Sep 17, 2021 | 12:10
SHPËRNDAJE

Antonela Berisha dhe Mevlan Shaba nuk arritën që të dilnin çift nga “Për’puthen”, pasi ish-konkurrenti vendosi që të fokusohej tek Ledjana Prenga. Megjithatë, as lidhja me Ledjana Prengën nuk funksionoi dhe vetëm pak ditë pas daljes nga programi, u mësua se ata janë ndarë.

antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (9)

Antonela nuk ka folur kurrë për të sqaruar nëse është e vërtetë që ajo u fut në mes të Mevlanit dhe Ledjanës, duke i shkatërruar marrëdhënien. Por ditën e djeshme, Berisha dhe Shaba ishin të dy të ftuar tek “Jashtë Loje”, ku treguan për herë të parë se çfarë ndodhi pas përfundimit të “Për’puthen”.

antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (15)

Që kur jamë tërhequr nga emisioni që thash se nuk kam punë më me Mevlanin, unë nuk kam pasur më punë me të. Kush e ka provuar dashurinë e di se kushdo që të futet në mes, nuk e ndal dot askush dashurinë.

Kjo dotë thotë që ishte thjesht një tallje, sipas mendimit tim. Më kanë lodhur personat që thonin se i kam ndarë unë, por me kalimin e kohës e kanë kuptuar. Jam një person që fal dhe u jap mundësinë personave të flasin”,- tha Antonela.

antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (14)

Ndërkohë, i pyetur se çfarë ndodhi me marrëdhënien me Ledjanën, Mevlani tha: “Cila marrëdhënie? Unë kurrë s’e kam marrë vesh të vërtetën se çfarë ka ndodhur mes kësaj gjëje. Ça po shikoj, unë paskam qenë top futbolli.

Antonela, para dhe pasi ka mbaruar emisioni, gjithmonë kemi pasur një impakt shumë të fortë shoqëror, dalim bëjmë gallata, asgjë më tepër. Nuk kam qenë ndonjëherë i lidhur me vajzën tjetër (Ledjanën)”.

antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (11)

Antonela shtoi se Ledjana në vend që të gëzohej që ajo u tërhoq nga Mevlani, i thoshte “Pse tërhiqesh?”.

“I ka dhuruar një panoramë me ato shkronjat ‘të dua’ dhe ajo panoramë ka përfunduar nga ajo në kosh të plehrave në ‘Top Channel’. Ajo ishte dashuria e saj. Ajo nuk e ka dashur kurrë dhe nuk i ka interesuar asnjëherë. Thjesht i ka interesuar vëmendja që u krijua në momentin që hyra unë”,- shtoi Antonela.

antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (16) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (13) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (12) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (8) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (7) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (6) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (5) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (3) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (4) antonela berisha mevlan shaba ledjana prenga (2)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/