A ishin fëmijët e Shkëlzenit të pranishëm në dasmën e tyre? Përgjigjet Armina Mevlani dhe zbulon raportin që ka me ta

Oct 1, 2022 | 20:45
SHPËRNDAJE

Panorama Plus/ Kur kanë kaluar gati 1 javë nga dasma e Armina Mevlanit, dhe blogerja ka ndarë për ndjekësit e saj detajet më të veçanta të dasmës, e cila u konsiderua dhe si dasma e vitit.

Gjatë bisedës virtuale me ndjekësit e saj, Armina iu është është përgjigjur pyetjeve duke shuar kështu kuriozitetet e tyre.

Një ndër pyetjet që iu bënë blogeres ishte nëse fëmijët e Shkëlzen Berishës ndodheshin në dasmë.

“Sigurisht që po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne”- u përgjigj modelja.

Kujtojmë se partneri i blogeres nga martesa e tij e parë është babai i  dy fëmijëve, Medinës dhe Lajdonit.

Disa kohë më parë, gjatë puntatës së fundit të “Goca dhe Gra” u diskutua mbi marrëdhënien e me fëmijët e partnerëve. Sigurisht Armina tregoi eksperiencën e saj, duke u shprehur se nuk pretendon të jetë një nënë për to.

“Unë i kam njohur që 9-vjeç.. jo absolutisht, nuk pretendoj më shumë, madje kam marëdhënie shoqërore me të, i jap këshilla, bëjmë qef. S’mund t’i bëhem mama, se mamanë e kanë, absolutisht,”- u shpreh Armina.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura