A është nevrik Edi Rama, kush e ka rrogën më të madhe, a mund të bëhet Shqipëria aq e bukur sa shtëpia juaj?

SHPËRNDAJE

Çdo pyetje është e bukur dhe asnjë pyetje nuk paragjykohet, mjafton që ajo të dalë nga goja e një fëmije. Madje, një fëmijë mund të të bëjë edhe pyetje nga ato që një gazetar profesionist as nuk do t’i çonte nëpër mend si në rastin e pyetjeve që fëmijët e “Piter Panit” i bënë bashkëshortes së Kryeministrit Edi Rama, zonjës Linda Rama. Një intervistë e pazakontë, me pyetje ngacmuese dhe intime, të cilat Linda i përballoi me sportivitet, humor dhe inteligjencë. Më poshtë një pjesë nga intervista e realizuar nga fëmijët e programit “Në kurthin e Piter Panit” me zonjën e Kryeministrit.

linda-36daw2a3a9ybdyslp2qqrk

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/a-eshte-nevrik-edi-rama-kush-e-ka-rrogen-me-te-madhe-a-mund-te-behet-shqiperia-aq-e-bukur-sa-shtepia-juaj/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPolicia bën verifikimet, ja ç'rezulton pas hetimit për denoncimin që Xhuljeta bëri ndaj Xhaferit
Artikulli tjetërE bujshme/ Futbollisti shqiptar akord me Lacion, Tare paguan 6.5 milionë euro për ta marrë në ekip

S'KA KOMENTE

Comments are closed.