“A është ky i dashuri yt?” Efi flet për lidhjen e saj, ja çfarë thotë për partnerin

Mar 31, 2023 | 23:39
SHPËRNDAJE

Efi Dhedhes ka folur në lidhje me jetën e saj private dhe lidhjen e dashurisë për të cilën është shprehur gjatë eksperiencës së saj në Big Brother Vip.

Efi-Dhedhes-23434582410123132814911111425837

Gjatë festës së saj të ditëlindjes u aludua për një djalë i cili ishte shumë pranë ish konkurrentes së Big Brother Vip, si i dashuri i saj.

Por Efi i ka hedhur poshtë këto zëra duke zbuluar së bëhet fjalë për një mik të saj që ka qenë i ftuar në festë.

Efi u shpreh se dëshiron të mbajë për vete jetën e saj sentimentale duke mos zbuluar asgjë rreth partnerit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura