“A do të bjerë prapë Tirana nga kategoria?”, Mavraj merr përgjigje të menjëhershme nga zyrtari i klubit bardheblu

SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Mërgim Mavraj ka gjetur momentin që të bëjë një shaka me një shokun e tij pas ndeshjes së Kombëtares me Izraelin. Ai ka postuar në “Instastory” një foto me Arzen Vocin i cili është mjek te skuadra e Tiranës dhe ka shkruar:

41263754_238614603487933_3041445566987894784_n

“A do të bjerë Tirana nga kategoria?. Por menjëherë ka marrë edhe përgjigjen nga një zyrtar i klubit, Mario Nikolli i cili është njëkohësisht me Mavrajn duke i thënë: “T’u thaftë goja”. Ndërsa Mavraj ia kthen përsëri duke i thënë: “Mos ke Frik, jam unë i lirë dhe kam kohë t’iu ndihmoj”.

41329198_285466832181663_1957136220769222656_n

PANORAMA SPORT

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.