Eagle  
Aktualitet

Vota e 2015 e përkthyer në mandate, e majta maxhorancë me 78 deputetë, e djathta 60

Fotomontazh, Kreu i LSI Ilir Meta dhe kreu i PS Edi Rama, (majtas) dhe kryetari i Partisw Demokratike, Lulzim Basha, (djathtas)

08:35 am | Nëse vota për kandidatët e bashkive në 21 qershor do të përkthehej në mandate, e majta do të siguronte një maxhorancë prej 78 deputetësh.Panorama Online ka përllogaritur me formulën e ndarjes së mandateve, votën që kanë marrë kandidatët... me shume »

29 Qer 2015/27 Komente
Argument

Prapaskenat e shfaqjes së nxehtë, Olta Gixhari tentoi të zhvishej nudo në skenë. E ndaloi Sukniqi

Olta Gixhari në skenë

07:13 am | Deri më sot, sikleti o bezdia që mund të kemi ndjerë në salla teatrosh a kinemash, mund t’i adresohet ndonjë përtypjeje të pakontrolluar apo komenteve që shoqërojnë titrat e përkthimit.   Edhe në raste filmash erotikë, siç shumë prej... me shume »

29 Qer 2015/22 Komente

Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS


Hotel & Restorant Prestige
Birra Korca
Politike
Lulzim Basha me perfaqesues te KiE-se

Basha pret zyrtarët e KiE-së: Në zgjedhje u përfshinë banda të lidhura me pushtetin, mijëra votues u transferuan në Durrës e Kavajë

Rreth një javë pas zgjedhjeve të 21 qershorit, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i shprehu zyrtarëve të...me shume »

29 Qer 2015 / 1 Koment
Kreu i PD Basha me aleatet

Gafa e PD me aleatët, humbi 10 bashki pas ‘divorcit’ me Idrizin dhe Ndokën

Një prej arsyeve që demokratët humbën kaq thellë zgjedhjet e 23 qershorit ishte marrëdhënia me aleatët.Një muaj para...me shume »

29 Qer 2015 / 10 Komente
Ekonomi
ba45477b-04a6-4254-9444-8f06677838ef---0-

BSH: Shqipëria s’rrezikon nga problemet në Greqi

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, tha se Shqipëria dhe bankat greke që janë në vendin tonë...me shume »

29 Qer 2015 / Nuk ka Komente
544a50799d7c7

Pronarët, si do ndahen 23 mijë ha tokë

Përveç kompensimit financiar për pronarët, ‘në lojë’ është edhe skema e kompensimit fizik. Aktualisht Agjencia e Pronave ka...me shume »

29 Qer 2015 / 1 Koment
Bota&Rajoni
Foto marre nga "The Sun"

VIDEO/ Punëtorët e hotelit ndoqën me shishe në duar terroristin në Tunizi

Pas masakrës e cila ndodhi të premten e kaluar në...me shume »

29 Qer 2015 / Nuk ka Komente
Kryeministri britanik, Devid Kameron

Cameron: ISIS po planifikon sulme të tmerrshme në Britani

Kryeministri i Britanisë, David Cameron ka paralajmëruar sot se militantët...me shume »

29 Qer 2015 / 5 Komente
Kosova
milloshevic

Prapaskenat/ Ushtria do rrëzonte Milloshevicin në 1998 për Kosovën

Ish-numri një i Ushtrisë Jugosllave më 1998, gjenerali Momqillo Perishiq, ka bërë të ditura disa detaje...me shume »

29 Qer 2015 / Nuk ka Komente
mustafa

Mustafa sot në Bruksel: Do të ishte ndryshe sikur të votohej Specialja

Kosova dhe Serbia do të provojnë të arrijnë marrëveshje për telekomunikacionin, të ashtuquajturin Park të Paqes,...me shume »

29 Qer 2015 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
moza ahmeti

Moza Ahmeti bën “provokacija”, pozon kofshën gjysmë të zhveshur

“Provokacija” quhet me humor një foto e hedhur në Facebook...me shume »

29 Qer 2015 / 3 Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy