Kërkimet për: noizy

 • E krahasoi me lopën, Enca i përgjigjet Noizy-t: I kam mërzitur…
 • Pas Noizy-t, të rinjtë shqiptarë mësojnë edhe për Stresin në librat shkollorë (FOTO)
 • Nxënësit shqiptarë mësojnë në librat shkollorë për Noizy-n, ja çfarë shkruhet për reperin (FOTO)
 • Dhuratë speciale dhe puthje, kush është vajza që surprizoi Noizy-n?
 • “Do t’ju surprizoj me diçka që më ka ngel peng në zemër”, Noizy merr vendimin e papritur
 • Sherri me armë, Gjykata dënon Noizy-n e Albert Krasniqin
 • “Ndihem fajtor, kërkoj falje”/ Zbardhet dëshmia e Noizy-t në Gjykatë, 2 vjet pas përleshjes me armë
 • “Sa herë që ti më vjen…”, Noizy publikon bashkëpunimin me Dafina Zeqirin (VIDEO)
 • Dikur shaheshin nëpër këngë, tani Dafina e Noizy bashkëpunojnë bashkë
 • Kanë kohë që nuk flasin, Enca merr vendimin drastik për bashkëpunimet me Noizy-n
 • Noizy në krah të modeles seksi, Niki Delijorgji nis një aventurë të re pranë reperit
 • “Çmendet” fansi i Noizy-t, ja çfarë tatuazhi ka bërë për reperin: Nëse ti…
 • E ofendoi rëndë me koment, Noizy i publikon fanses mesazhet private
 • Çfarë i ka ndodhur Noizy-t? Reperi shfaqet me duart e gjakosura (FOTO)
 • Noizy publikon foton e së bijës, shikoni sa është rritur Leandra
 • Producenti i njohur hedh në gjyq Noizy-n: Bukëshkalë e mosmirënjohës
 • Duke bërë shqiponjën, Noizy ka një mesazh për reperat shqiptarë (FOTO)
 • Noizy nxjerr në shesh sekretet e krevatit: Ajo m’i dha të gjitha
 • Noizy shpërthen ndaj komentuesit që e krahasoi me Justin Bieber: Ça thu more…
 • Nuk do u besoni syve! Noizy gjen sozinë e tij dhe i ngjan kaq shumë (FOTO)
 • Noizy dhe Oriola “djegin” rrjetin me videoklipin e ri
 • “T’kishte Lulzim Basha nishan do…”, Noizy lë këtë koment në foton e Erion Veliajt
 • Ajola Xoxa 12 orë në diell me Noizy-n dhe Albanin, Veliaj: Mos ma mbani çunin… (FOTO)
 • VIDEO/ Me qeleshe në kokë dhe përkrah këngëtarit Noizy, Florian Marku mes ovacionesh në arenë
 • Ishit kuriozë si do ishte kënga e Albanit dhe Noizy-t? Dëgjojeni tani (VIDEO)
 • Wow! Noizy dhe Alban Skënderaj këngë së bashku, projekti i ri bën të reagoj edhe…(Foto)
 • FOTO/ Luajti në skedinë fitoren e Kosovës, Noizy fiton shumën e çmendur: Leku shkon te leku!
 • Noizy, miku që i mbeti Era Istrefit nga lidhja me Faton Shoshin
 • Noizy i shkruan fiksimit të tij dhe publikon mesazhin (Foto)
 • Fansi e pyet se çfarë besimi fetar ka, Noizy habit me përgjigjen: Jam…
 • Noizy vijon me fiksimin e tij për këngëtaren me famë botërore, ja çfarë bën këtë herë (Foto)
 • Noizy surprizon për ditëlindje fansin e tij në mes të klasës (FOTO)
 • Kjo nuk pritej! Noizy nxjerr në shitje miken e tij, Oriola Marashin
 • Mos e provoni! E rrezikshme çfarë bëjnë Oriola dhe Noizy në mes të natës (VIDEO)
 • Shtang ndjekësit, Noizy shkel me këmbë shuma të mëdha parash
 • “Ballin si shpullë”, Oriola Marashi thumbon Noizyn për komentin: Kokën si…
 • Oriola Marashi përçan djemtë “OTR”, pas afrimitetit me Varrosin arratiset në Jug me Noizyn
 • Në plazh me Noizy-n, modelja seksi “tërbon” fansat me pozat “hot” (FOTO)
 • Encës nuk i del inati me Noizy-n, ja cili është provokimi i radhës
 • Foto/ Enca u bën “Diss” Noizy-t dhe Babastars, por e fshin postimin menjëherë
 • Modelja feston ditëlindjen, Noizy i bën dhuratë, por pastaj ia…
 • Beyonce lajmëron projektin e ri, komenton Noizy: Shpirti…
 • FOTOT/ Noizy në aksion me Veliajn, thirrje të rinjve: Nëse jam frymëzim për ju, atëherë…
 • Noizy publikon videon, ja çfarë i komenton mami i Oriola Marashit: Një milioner që…
 • Noizy zbulon se kur do të publikojë këngën e re “Mbretëresha”
 • Modelja seksi paralajmëroi video lakuriq, Noizy ka diçka për t’i thënë
 • Noizy “përkëdhel” sybukurën e tij, modelja seksi ka diçka për të thënë
 • Ngelet pa fjalë Arian Çani në mes të emisionit, Noizy vjen papritur dhe…(video)
 • Noizy ka diçka për t’iu thënë prindërve për Shën Valentin: Bëhuni gati se gocat…
 • Shikoni si e ironizon Noizy mikun e tij Blerim Destanin (FOTO)
 • Noizy shoqëron kickboxer-in e famshëm shqiptar në ring (FOTO)
 • Kush është mbretëresha e vërtetë e OTR, Naomi apo Oriola? E dashura e Noizy-t publikon klipin e parë
 • Noizy i shpalli sfidë, aktori ka diçka për t’i thënë (FOTO)
 • Harrojini makinat luksoze, Noizy na prezanton me ambientet e shtëpisë
 • Noizy poston foton pranë oxhakut, Besi “i prish rehatin” me komentin
 • Oriola po “kopjon” Encën?! Ja çfarë bën modelja për të arritur famën dhe “zemrën” e Noizyt
 • Shifra “e frikshme”, ja sa mijëra euro i kushton një orë Noizyt
 • “I dua binjaket e mia’’/ E preferuara e Noizyt ndez rrjetet sociale me foton pa reçipeta
 • Noizy provon të këndojë muzikë popullore me kushëririn, surprizon edhe Blerim Destani
 • “Q*** me mua dhe fito ca para”, e preferuara e Noizy-t shtang me fjalët