Birra Korca    
Eagle  
Aktualitet

Beti Njuma replikon me spikeren e zhveshur: Mos shkel mbi veten!

Beti Njuma dhe Enki Braçaj

09:00 am | Spikeret tradicionale nuk e pranojnë dot trendin e “Zjarr TV”, ku koleget e tyre i japin lajmet me gjoks të zhveshur. Pas intervistës së Enki Braçajt për “Panorama”, njërës nga folëset provokuese të lajmeve në këtë televizion, ka...

me shume »

6 Kor 2015/12 Komente
Argument

Sherr grash në PD, Albina Deda prish miqësinë me Mesila Dodën: Sahanlëpirëse!

Albina Deda dhe Mesila Doda

09:11 am | Para pak ditësh, Partia Demokratike mblodhi për herë të parë Grupin Parlamentar pas zgjedhjeve, ku u vu re se mungonte deputetja Mesila Doda.Siç tha ajo, as e kishte njoftuar ndokush nga PD-ja për mbledhjen e grupit, por jo... me shume »

6 Kor 2015/23 Komente

Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS


Avon
Neptun Hotel & Restorant Prestige
Politike
Ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu

Ambasadori amerikan: Raste shokuese në gjyqësor, ndëshkim të paaftëve dhe të korruptuarve

Ambasadaori amerikan në vendin tonë, Donald Lu ka theksuar domosdoshmërinë e reformës në sistemin e drejtësisë, duke kujtuar...me shume »

6 Kor 2015 / 5 Komente
Duma gjate takimit me banoret

Kandidatët profesorë në zgjedhje, pjesë e projektit të PD-së

Kandidatët e opozitës që nuk arritën të fitonin në zgjedhjet vendore, do të jenë pjesë e projektit politik...me shume »

6 Kor 2015 / 1 Koment
Ekonomi
pl 1

Braktiset Durrësi, operatorët: Ky sezon, më i varfri

Pushuesit tradicionalë kosovarë, të cilët plazhin e Durrësit e kanë zgjedhje të parë, këtë sezon turistik po mungojnë....me shume »

6 Kor 2015 / 6 Komente
2

Dita e Pavarësisë së SHBA festohet me birrën “Korça”

Dhoma Amerikane e Tregtisë në Tiranë organizoi dje një ceremoni të veçantë për të festuar përvjetorin e 239-të...me shume »

3 Kor 2015 / 1 Koment
Bota&Rajoni
Zoran Zaev, kreu i opozitës

Zaev, ultimatum Gruevskit: Të kanë mbetur edhe 24 orë

Kreu i opozitës maqedonase, Zaev, së bashku me krerët e...me shume »

6 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Luftëtarët e ISIS në Raqqa

ISIS rimerr qytezën nga kurdët në veri të qytetit Raqqa

Shteti Islamik ka rimarrë një qytezë mjaft të rëndësishme, e...me shume »

6 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Kosova
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi

Parashikimet e Thaçit: Kosova në BE, pas 10 vjetësh. Në 2020-n hyjmë në NATO

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, njëherësh ministër i Jashtëm, ka dhënë një intervistë për javoren gjermane...me shume »

6 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa

Mustafa zgjohet optimist: I rëndësishëm normalizimi i marrëdhënieve me Serbinë

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka vlerësuar se normalizimi sa më i shpejtë i marrëdhënieve me...me shume »

5 Kor 2015 / 1 Koment
Une Gruaja
Mumtaz, vajza 20-vjeçare afgane, e djegur me acid nga një pretendent për martesë

Fati i grave afgane, 20-vjeçarja e djegur me acid dhe kërcënuar me vdekje

Ajo eshte vetem një nga shumë vajza pa emër. Është...me shume »

2 Kor 2015 / 3 Komente
Luiza Gega

Atletja rekordmene Luiza Gega: Jam me medalje ari, por stërvitem me bursë shteti

Luiza Gega tashme ka skalitur emrin në historinë e sportit...me shume »

1 Kor 2015 / 3 Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy