Birra Korca    
Eagle  
Aktualitet

UEFA nxjerr blof Qeverinë: Ndeshja me Serbinë s’ishte planifikuar kurrë në Shkodër

Kryeministri Rama dhe kreu i UEFA-s, Platini

07:30 am | Qeveria e futbollit europian ka nxjerrë blof qeverinë shqiptare për ndeshjen kualifikuese të Europianit 2016, e cila do të luhet në “Elbasan Arena”.Para fushatës lokale të 21 qershorit, kryeministri Rama ka qenë i pari që ka njoftuar se...

me shume »

30 Kor 2015/29 Komente
Argument

EKSKLUZIVE/ Gazetari i “New York Times”: Trebicka, kërcënim për Mediun dhe Pinarin. Nuk iu bë autopsia

Kosta_Trebicka

07:07 am | Një rrëfim i jashtëzakonshëm nga autori i librit “’Armët dhe Çunat’. Si u bënë tre drogamanë nga Miami Beach trafikantët më të pazakontë në histori”. Guy Lawson, gazetari investigativ i “New York Times” flet ekskluzivisht për gazetën “Panorama”,... me shume »

30 Kor 2015/25 Komente
Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS
    Avon    
Njoftime Punesimi    
Politike
Mbledhje qeverie

Rama çon qeverinë në Dajt, për mbledhjen e fundit para pushimeve

Larg kontureve zyrtare, ashtu siç i ka hije një takimi përmbyllës ku mes të tjerash bëhet edhe një...me shume »

29 Kor 2015 / 8 Komente
VELIAJ2

Dalin emrat e ekipit të Veliajt, Mazniku, Paskali dhe Seferi i FRD-së nënkryetarë të Bashkisë

Të enjten në orën 10:00 kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, nis zyrtarisht detyrën e...me shume »

29 Kor 2015 / 7 Komente
Ekonomi
Godina e Ministrise se Financave

Të përndjekurit, si ndahen 4.8 mln USD

Këtë 6-mujor të dytë të vitit përparësi do të marrë ndarja e dëmshpërblimit për trashëgimtarët. Kjo për shkak...me shume »

29 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Foto ilustruese e nje pike lojerash fati ne Tirane

URDHRI I RI/ Si hapen tani pikat e reja të lojërave të fatit

Ministri i Financave Shkelqim Cani ka firmosur urdhrin per ndryshimin e udhezimit mbi procedurat e hapjes se pikave...me shume »

29 Kor 2015 / 3 Komente
Bota&Rajoni
606x340_310916

Cipras paralajmëron zgjedhje të parakohshme Greqi

Nderkohe qe negociatat e Greqise me kreditoret vazhdojne, Kryeministri grek,...me shume »

30 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Foto marre nga "CNN"

FOTO/ Gjenden pjesët e avionit të zhdukur të “Malaysia Airlines”

Disa pjesë të ndryshme që mendohet të jenë nga trupi...me shume »

29 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Kosova
auto_dritoni1231438238347

Raporti shqetësues i KE: Në Kosovë ndërrohet shumë lehtë identiteti

Në Kosovë mund ta ndryshosh lehtësisht identitetin në dokumentet zyrtare. Kjo është njëri nga shqetësimet e...me shume »

30 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Florian Bieber

Bieber: Kosova është bazë e rëndësishme e ISIS-it

Shteti Islamik e cilëson Ballkanin, dhe në veçanti Kosovën, si zonë të rëndësishme për rekrutimin e...me shume »

29 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
Adela Jusic

Gratë shqiptare kishin më shumë poste publike në komunizëm

Gratë e Bosnjës janë më të dhunuarat e Ballkanit. Si...me shume »

30 Kor 2015 / Nuk ka Komente
in-bikini-e-su-photoshop

Si kanë ndryshuar kostumet e banjës nga fustanet, te monokini e bikini

Bikini apo trup? Braziliane apo slip? Me shtrat të ulët...me shume »

29 Kor 2015 / Nuk ka Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy