GRAZIA
 
Lotaria Kombetare    
Eagle  
Aktualitet

Katastrofa në Nepal, së paku 2.000 viktima. Numri pritet të rritet, një tjetër tërmet goditi zonën të dielën (FOTO/VIDEO)

Pasojat e tërmetit në Nepal

10:00 am | UPDATE/ Pas tërmetit katastrofik të djeshëm, një tronditje e fuqishme tërmeti u ndje këtë të dielë në Nepal, Indi dhe Bangladeshi, e mediat flasin se të tjerë ortekë janë raportuar pranë Everest.Tërmeti thuhet se ishte me magnitudë 6,7...

me shume »

26 Pri 2015/1 Koment
Argument

Rama: Putin kërcënim absolut, Europa duhet të përgjigjet

Edi Rama në Shtutgart

08:55 am | Kryeministri Rama nga Gjermania e cilëson kërcënim për Europën presidentin rus, Vladimir Putin, duke u rreshtuar në një linjë me krerët e politikës europiane. Në një intervistë për “Stuttgarter-Zeitung”, gjatë vizitës së tij në Shtutgart, Rama shprehet se... me shume »

26 Pri 2015/6 Komente

Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS


Hotel & Restorant Prestige
Sondazh 2015

Politike
Braho dje ne spitalin ku eshte shtruar Frroku

DOSJA DOSHI/ Braho takoi Frrokun në spital? Meta: Deputeti i LSI të shpjegojë arsyet pse shkoi

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta i ka kërkuar kryetarit të Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Spartak Braho të sqarojë...me shume »

25 Pri 2015 / 18 Komente
Brace

Edhe Braçe i përgjigjet Blushit: S’jam as “krenarist” e as “kanabist”, por deputet dhe duhet të bëj punën time

Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe i është përgjigjur kolegut Ben Blushi, i cili në një analizë të...me shume »

25 Pri 2015 / 13 Komente
Ekonomi
Guvernatori i BSH, Gent Sejko

Guvernatori Sejko: Sfidë rigjallërimi i kreditimit

Sfida kyçe për ekonominë shqiptare mbetet kreditimi i ekonomisë. Për këtë kanë qenë në unison guvernatori i Bankës...me shume »

25 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Guvernatori i BSH, Gent Sejko

Guvernatori i BSH: Masa në rast se Greqia del nga euro, në 2015 rritja ekonomike 3%

Banka e Shqipërisë ka marrë gjithë masat e nevojshme për skenarin e mundshëm të daljes së Greqisë nga...me shume »

23 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Bota&Rajoni
email-obama

”New York Times”: Hakerët ruse janë futur në email-et e Obamës

Hakerët rusë të cilët kishin arritur të kishin akses në...me shume »

26 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Motoristët

“Ëngjëjt e Ferrit” udhëtim nga Moska në Berlin, ‘provokim’ (VIDEO)

Një grup motoristësh rus, të famshëm për patriotizmin e tyre,...me shume »

25 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Kosova
Halil Matoshi

Matoshi: Fatos Klosi tregoi të vërtetën se si u shkatërrua kosovari

Analisti kosovar Halil Matoshi është shprehur se Fatos Klosi ka treguar një të vërtetë, kur foli...me shume »

25 Pri 2015 / 8 Komente
Portofol

Pejë, qytetarja gjen mbi 1.000 euro dhe i dorëzon në Polici (VIDEO)

Edhe pse në kushte të pafavorshme ekonomike, një qytetare nga Peja që jeton në asistencë bashkë...me shume »

25 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
hollandezja

Ditën funksionare banke, natën prostitutë sadomazokiste

Banka Qendrore Holandeze ka pushuar nga puna një punonjëse         40-vjeçare,...me shume »

23 Pri 2015 / 1 Koment
Xhemal Halili, aktualisht në moshën 90-vjeçare

Xhemal Halili: Nuk i doja nuset e Partisë, preferova të rri beqar

Historia e 90-vjeçarit nga fshati Vlash, që nuk u martua...me shume »

21 Pri 2015 / 2 Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy