PSIKOLOGJIA   Birra Korca
GRAZIA   Lotaria Kombetare
Eagle
Aktualitet

Zhduken lekë. Vjedhje në Thesarin e Bankës së Shqipërisë

banka-e-shqiperise

09:01 am | Zbulohet vjedhja e një shume të konsiderueshme parash në Bankën Qendrore. Kallëzim penal dy punonjësve të dyshuar.Zbulohet vjedhje... me shume »

24 Kor 2014/Nuk ka Komente
Argument

Tom Doshi: Ka fjalë se Tahiri përdor lëndë narkotike, arreston njerëz prej xhelozisë

DEPUTETI I PS, TOM DOSHI (MAJTAS) MINISTRI TAHIRI, DJE GJATE ANALIZES SE POLICISE SE SHTETIT

09:05 am | Deputeti i PS ashpërson akuzat në Kuvend.“Janë arrestuar njerëz prej xhelozisë së ministrit, se kanë makina më të... me shume »

24 Kor 2014/Nuk ka Komente
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSSHotel Prestige

Politike
Saimir Tahiri dhe Tom Doshi

Tom Doshi kundër Tahirit: Policia me tepelenas, si Berisha me tropojanët

Deputeti i Partisë Socialiste, Tom Doshi, ka kundërshtuar dje projektligjin “Për Policinë e Shtetit”, i propozuar nga ministri...me shume »

23 Kor 2014 / 3 Komente
rama kryeminister

Byroja e Hetimit e Garda, Rama thërret në zyrë deputetët

“Panorama” shkruan sot se kryeministri Rama ka thirrur në zyrën e tij deputetët e Komisionit Parlamentar të Sigurisë...me shume »

23 Kor 2014 / Nuk ka Komente
GJATE MBLEDHJES SE KOMISIONIT PER REFORMEN TERRITORIALE (MAJTAS) HARTA E RE TERRITORIALE

Qeveria miraton hartën e re, 4 deputetë kundër

Varianti me 61 njësi në Kuvend. Kokëdhima: Himara jo minoritetCara, Ndreu, Frroku e Tavo: S’e votojmë reformën territoriale.Qeveria...me shume »

23 Kor 2014 / Nuk ka Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2014 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy